SBÜ Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Üroloji
Üroloji Servisine bağlı yatarak tedavi gören hastalara hizmet verilen klinik bölümü haricinde, Poliklinik, Taş Kırma Ünitesi, Sistoskopi ve Ürodinami merkezlerinde ayaktan muayene hizmeti verilmektedir. Polikliniklerde askeri personel, emekli askeri personel ve bunların yakınları ile kontenjan dahilinde SGK’lı ve diğer sivil hastalara da sağlık hizmeti sunulmaktadır.

Kliniğimiz kurulduğu yıllardan bu yana, açık ve endoskopik her türlü ürolojik cerrahinin, üroonkolojik cerrahilerin tümünün yapıldığı, özellikle testis tümörü konusunda referans merkezi konumundadır.

Taş kırma ünitemizde kullanılan ESWL (Taş kırma) cihazı, Dünya’nın en iyi cihazlarından biri olup, son teknoloji ürünüdür ve ülkemizde kullanılan en başarılı cihazlardan biridir.

Polikliniğimizde, haftanın birer günü öğleden sonra üroonkoloji, çocuk ürolojisi, androloji, kadın ürolojisi, endoüroloji-taş hastalıkları polikliniklerinde, konusunda uzman öğretim üyelerince hasta muayenesi yapılmaktadır. Bu konular ile ilgili her türlü cerrahi kliniğimizde yapılabilmektedir.

 

DOKTORLAR

Doç.Dr. Ferhat ATEŞ

Doç.Dr. Şeref BAŞAL

Doç.Dr. Ercan MALKOÇ

Yrd.Doç.Dr. Ömer YILMAZ

Op.Dr. Hüseyin HAYİT

Op.Dr.  Sedat ÇAKMAK

Op.Dr.  Caner EDİZSkip Navigation Links

e-Dergi

Bilgi
Edinme

Dilek ve
Önerileriniz

Anket
Bizi Takip Edin